Buzz

W Mediolanie trwają właśnie najważniejsze i największe międzynarodowe targi galanterii skórzanej. To odbywające się dwa razy do roku wydarzenie jest obowiązkową datą w kalendarzu designerów i projektantów największych światowych domów mody. Inspiracji do nowej kolekcji FW 15/16 szuka tam także polska projektantka Sabrina Pilewicz

 

Na Lineapelle Sabrina Pilewicz poza poszukiwaniem skór, materiałów, akcesoriów oraz inspiracji do nowej kolekcji,  bierze także udział w specjalistycznych wykładach i warsztatach. 

 

Jakie zatem będą 4 główne trendy kolorystyczne FW 15/16?

 

DETOX - lekkie świeże beże, subtelne pastele i wyrafinowane neutrale;

 

TONOWANIE - najbardziej soczysty trend zdominowany intensywna czerwienia i oranżem;

 

WARIACJE CZERNI - nowa czerń i jej odmiany;

 

KARAFKA - odcienie purpury oraz kolory win m.in bordeaux;

 

- Przyszła zima to sezon, w którym zdecydowanie będzie królować wszystko co miękkie, mięsiste i puszyste. Wyrazistą dominantą jest futro, aksamit, wełna oraz filc. Mnie osobiście zainteresowały wszystkie tkaniny i działania typu 3D: fascynujące wypełniacze, watolina, warstwy tworzyw oraz skóry imitujące siateczkę. Jeśli chodzi o paletę, zdecydowanie postawię na miks trendu detox z "nową czernią". Bez wątpienia będzie to pierwsza miękka linia torebek i akcesoriów od SP. - zdradza Sabrina Pilewicz, a my już nie możemy doczekać się szykownych owoców jej artystycznej pracy!

 

Koniecznie przeczytajcie nasz wywiad z projektantką, aby dowiedzieć się, co Sabrina Pilewicz nosi w torebce >>>

 

zobacz na jednej stronie