Buzz

 

Pierwsza cześć kolekcji La donna è mobile odbyła się w październiku, a inspiracją Sabriny Pilewicz w procesie twórczym była kobieta i jej kluczowa cecha - zmienność.  Nowe modele, stanowiące drugą odsłonę kolekcji, kontynuują ideę płynności i wyraźnie otwierają kolejny etap pracy projektantki. Jest to zmiana zarówno dla marki jak i samej Sabriny Pilewicz, która wkracza w całkowicie inną przestrzeń twórczą. 
 


Sabrina Pilewicz, znana dotąd wyłącznie z architektonicznego podejścia do projektowania, powróciła do tradycji kaletnictwa

 

 

Zainspirowana naturalną strukturą i plastycznością skór, zaprojektowała pierwszą w historii marki kolekcję miękkich toreb. Pilewicz nie byłaby jednak sobą gdyby nie dodała choć minimum elementu konstrukcji i ramy – ograniczając się tym razem wyłącznie do architektonicznych, ośmiokątnych podstaw wybranych toreb. Nowe, zwyczajowo nazwane na cześć włoskich miast (tym razem Sardynii), modele torebek to Sassari, Chia, Nuoro i Olbia

 

 

Miękka forma otwiera nieograniczone pole do stylizacji. Każdy z modeli idealnie sprawdzi się zarówno w dziennej, jak i wieczorowej stylizacji.

 

 

SP x Martini

 

 

SP x Martini: Specjalna edycja toreb stworzona we współpracy z marką Martini w duchu włoskiego zespołu wyścigowego Martini Racing

 

 

Kolory i dynamika, z którą kojarzone jest Martini Racing natchnęły Sabrinę Pilewicz do stworzenia torebek inspirowanych miłością do adrenaliny, prędkości i rywalizacji. Impulsem do powstania tej niecodziennej limitowanej edycji była fascynacja ideą wyścigu jako nieodłącznej części naszego codziennego życia, gdzie gonitwa z czasem i duch rywalizacji stały się elementami naszej natury. 

 

Wato podkreślić jednak, że to nie sam cel czyni wyścig wyjątkowym, lecz styl i klasa z jakimi w nim uczestniczymy. Wedle filozofii marki SP w życiowym pędzie nie należy zapominać o celebracji codzienności. Wszystkie modele z nowej kolekcji La donna è mobile oraz kultowa, powstała w 2014 roku torebka SP ASTI, pojawią się w flagowym odcieniu czerwieni Martini i Martini Racing oraz z detalami nawiązującymi do słynnego granatowo-niebiesko-czerwonego symbolu Martini Racing, w postaci tkanych pasów racingowych.

 

 

SP x Martini

 

 

Oprócz flagowej czerwieni Martini i Martini Racing wszystkie torebki dostępne będą w stałej palecie 15 kolorów oraz w wersjach ze złotymi i srebrnymi okuciami. Zmianie uległo logo projektantki, które w tej kolekcji przybrało subtelną formę diamentu z inicjałami SP i w każdym modelu zostało umieszczone na ozdobnym ręcznie wytłaczanym pasie.

 

 

Nowością w tym sezonie są również pompony stworzone z 12 warstw dwustronnej skóry, które mogą nadać każdemu z modeli element zabawy i nonszalancji

 

 

SP x Martini

 

 

Autorem sesji wizerunkowej nowej limitowanej edycji torebek SPxMartini jest Maciej Nowak, stylizacją zajął się Bartek Indyka, zaś na zdjęciach wystąpili Anna Sakowicz (New Stage) i Sebastian Koprzywa.

zobacz na jednej stronie