Buzz

Piotr Sałata i Radek Rociński to stylowy tandem, który najpierw z sukcesem wykreował na warszawskiej mapie pierwszy concept store  Love Concept, a następnie zadebiutował z własnym brandem pod szyldem Thecadess. Marka kierowana jest do kobiet, które kochają modę z najwyższej półki, wyrafinowane kroje oraz topowe trendy. Wszystkie modele są szyte w Polsce, co stanowi dla projektantów jeden z najważniejszych aspektów realizacji modowej wizji.

 

Najnowsza kolekcja Thecadess na sezon ss 2015 ponownie zachwyca jakością materiałów i perfekcyjnymi wykończeniami. Całość inspirowana jest promieniami zachodzącego słońca – królują tu zachwycająco lekkie, powłóczyste kreacje, muśnięte wiatrem i delikatnie tańczące wokół sylwetki. Subtelna kolorystyka, od krystalicznie czystej bieli po transparentne czernie i połyskujące granaty, doskonale oddaje ducha marki, łącząc klasykę i elegancję z nutką dekadencji.

 

 Projekty tworzymy z myślą o tym, by towarzyszyć kobiecie każdego dnia i na każda okazję, dlatego linia kolekcji oparta jest na geometrycznym minimalizmie w ultra kobiecych formach. zdradzają projektanci.

 

FOLLOW!

 

www.theceadess.com

 

Facebook Thecadess

 

Instagram @thecadess

zobacz na jednej stronie