Buzz

Klasyczne kroje autorstwa marki z długą historią oraz nowoczesna estetyka współczesnego brandu oto kwintesencja kolekcji kapsułowej Coach x Rodarte.

 

 

W efekcie współpracy szyldów z dwóch przeciwległych wybrzeży Stanów Zjednoczonych powstała linia torebek i odzieży ready-to-wear, w której użyteczność projektów Coach spotyka się z romantycznym designem w wydaniu Rodarte. W limitowanej kolekcji pojawiają się kwiatowe kopertówki, shopperki z ażurowymi wstawkami oraz mini listonoszki w stonowanych kolorach ożywionych przez bogate hafty, wycięcia i aplikacje.

 

Całość dopełniają stroje wykonane z najwyższej jakości skóry  ramoneski z zamkami i rozkloszowane sukienki, a także koszulki i bluzy z retro nadrukami reklam Coach z lat 70Modele Coach x Rodarte trafią do sprzedaży 14 kwietnia.

 

Coach x Rodarte

 

 

 

„ ”

 

 

Konceptualne podejście Rodarte do amerykańskiego stylu stanowiło idealną soczewkę do przetworzenia nostalgicznych projektów Coach. Miks wpływów dał w rezultacie swobodną i romantyczną kolekcję, które pasuje do obu domów mody.

 

– Stuart Vevers,

dyrektor kreatywny Coach

zobacz na jednej stronie