Buzz

Mimo, że Cara Delevingne ma ponad 14 mln obserwujących na Instagramie, a my żyjemy w czasach, kiedy to NAPRAWDĘ ma znaczenie, dopiero teraz, po raz pierwszy w swojej błyskotliwej karierze, występuje solo na okładce amerykańskiego VOGUE.

 

W numerze pojawiła się nie tylko sesja, ale także obszerny artykuł o jej prawdziwej pasji - aktorstwie, który w całości możecie przeczytać tutaj. Wygląda na to, że już niebawem londyńska it girl może na dobre pożegnać się wybiegiem, by całkowicie skupić się na kiełkującej karierze filmowej, podążając tym samym śladami takich piękności jak Twiggy czy Amber Valetta.

 

Tymczasem w klimat czerwonego dywanu i popremierowych bankietów wczuwa się przed obiektywem Patricka Demarcheliera w towarzystwie Nata Wolffa. Ta dwójka właśnie wchodzi na ekrany amerykańskich kin, odtwarzając główne role w nowym filmie twórców wzruszającego Gwiazd naszych wina. Papierowe miasta to historia Margo i zakochanego w niej Quentina, który wyrusza w podróż poszukiwawczą za zaginioną dziewczyną. W Polsce już pod koniec lipca!

 

 

#WeLoveYouCara

 

Cara Delevingne’s Best Friends - Taylor Swift, Pharrell, Kendall Jenner - 

Celebrate Her First Solo VOGUE Cover

 

 

DsJX0vS7UeE

 

Przeczytaj także:

 

Cara Delevingne w kampanii TOPSHOP w Zalando

 

5 top modelek na okładkach Garage Magazine SS 2015

zobacz na jednej stronie