Wear

Najnowsza kolekcja SWAROVSKI na sezon ss 2017 czerpie natchnienie 

z przestrzeni dwóch światowych metropolii.

 

Kierunek? Paryż & Los Angeles

 

 

Romantyczne oblicze Paryża znalazło swoje odzwierciedlenie w świeżej, kwiatowej kolorystyce oraz kobiecym wzornictwie, natomiast nowoczesne konstrukcje architektoniczne wywarły silny wpływ na ozdoby o bardziej graficznym charakterze. Los Angeles stanowiło źródło inspiracji dla miękkich linii ozdób w stylu gypset nawiązującym do ducha bohemy, a także dla motywu palmy, który jest prawdziwym przebojem tego sezonu.

 

Całość podkreśla poetycki nastrój wiosennych i letnich strojów. Debiutująca linia Crystaldust obejmuje ozdoby, które sprawdzą się zarówno jako bransoletki na ramię, jak i krótkie naszyjniki, a nawet opaski do włosów. Charakterystycznym elementem są również frędzle i ozdoby o wydłużonych kształtach, tworzące efektowne kompozycje warstwowe. 

 

Swarovski ss 2017

 

 

 

„ ”

 

 

W tym sezonie tematem przewodnim jest Urban Romance, ponieważ zainspirowała mnie zarówno nowoczesność, jak i romantyczne oblicze dwóch miast, które kocham: Paryża, w którym mieszkam i pracuję, oraz Los Angeles, które często odwiedzam w poszukiwaniu twórczej inspiracji i przy okazji sesji zdjęciowych.

 

Najnowsza kolekcja pozwoli każdej kobiecie wyrazić swój nastrój i styl przez warstwowe stylizacje i kompozycje różnych rodzajów biżuterii, dodające elegancji i wzbogacające wizerunek o nutę indywidualizmu.

 

– Nathalie Colin 

zobacz na jednej stronie