Wear

Torebki z nowej kolekcji Sabriny Pilewicz zamkniętej pod hasłem La Vita è Bella symbolizują kobietę spełnioną. Podobnie jak wszystkie poprzednie modele, także te nowe inspirowane są Włochami, kolebką mody i elegancji, a o ich przywiązaniu do włoskiej tradycji świadczą dobitnie nazwy nawiązujące do sześciu, mniej lub bardziej znanych, ale równie niesamowitych miast Italii. 
 
Na lato 2014 projektantka przygotowała nie lada niespodziankę dla wielbiecielek swoich skórzanych cacek. Do sprzedaży właśnie trafiły nowe warianty kolorystyczne stanowiące modową odę do landrynkowych pasteli. Modele Napoli, Monopoli i Bari zyskały wdzięczne oblicze za sprawą słodkich kolorów baby pink, baby banana i baby blue.

 

Przypomnijmy, że słynne shopery od Sabriny Pilewicz dzięki systemowi sprytnych magnesów, mają edytowalną pojemność i dopasowują się do zawartości.  Dostępne są w trzech rozmiarach: mini, midi i maxi, a każda wyróżnia się doskonale wyprawioną skórą, finezyjnymi dodatkami i architektoniczną precyzją wykonania. 

 

Więcej torebek z kolekcji możecie obejrzeć tutaj. Koniecznie także zajrzyjcie do naszej relacji z ich kwietniowej prezentacji. Zakupów można dokonywać online, korzystając z wirtualnego butiku.

zobacz na jednej stronie