Wear

Kolekcja koszulek Łukasz Jemioł Basic na walentynki 2016


Gender free t-shirt & inspirujące duety

 

 

Specjalnie z myślą o święcie zakochanych Łukasz Jemioł odświeżył swoją kolekcję Basic, dodając do niej projekty nowych koszulek. W kampanii promującej białe i szare t-shirty unisex wystąpiły inspirujące duety - każdy z nich na nowo interpretuje słowo miłość, opowiadając swoją własną historię.

 

 

Miłość, emocje i zaufanie w obiektywie Piotra Sitarskiego

 

 

Zgrane duety wybrane przez Łukasza Jemioła sfotografował Sitarsky, stawiając na estetykę black & white oraz emocje w najczystszej postaci. Kampania składa się z siedmiu fotografii - portretów wyjątkowych par. Bohaterami sesji walentynkowej zostali między innymi Bogna Sworowska z Rafałem Olbińskim oraz topowe małżeństwo w świecie modelingu Marta Dyks i Borys Starosz.

 

 

Marta Dyks i Borys Starosz w kampanii Łukasz Jemioł Basic Projekt Miłość

 

 

#purelove #justmarried  #perfectfit

 

 

Na zdjęciach pojawiają się także piosenkarka i reżyserka Maria Sadowska z muzykiem Adrianem Łabanowskim, modelka Justyna Michalska ze sportowcem Mariuszem Szemisem oraz model Fouad z partnerem. Przed obiektywem pozowały również partnerki biznesowe - współpracujące z Łukaszem Jemiołem architektki Mood Works Karina Snuszka i Dorota Kuć oraz stylistka Alicja Napiórkowska z psem.

 

 

 

„ ”

 

 

Linią na walentynki wprowadzamy wzory t-shirtów, które zapowiadają nową kolekcję. Na koszulkach pojawią się motywy anatomicznego serca przebitego komiksową strzałą i rysunkowe dłonie. Jak w każdej kolekcji Basic są też hasła. Tym razem Best i Lovers dla świetnych kochanków.

 

- Łukasz Jemioł

 

 

Łukasz Jemioł Basic Projekt Miłość 

 

 

Koszulki z linii Łukasz Jemioł Basic

można zamawiać online >>>

zobacz na jednej stronie