Wear

 

Lidia Kalita zaprojektowała pierwszą kolekcję ślubną. Wśród propozycji znalazło się 14 modeli sukien dla najbardziej wymagających kobiet, ceniących różnorodność fasonów i tkanin. To kolekcja zarówno dla panny młodej, która marzy o klasycznej sukni i bajkowym ślubie, jak i dla tej, która również w tym dniu pragnie podkreślić swój indywidualizm.

 

 

Debiutancką kolekcję Lidia Kalita Bridal tworzy 14 indywidualnych,

odrębnych projektów - od prostych modeli po ekstrawaganckie,

które urzekają subtelnością i precyzją wykonania

 

 

 

Kolekcja została uzupełniona o kunsztowne detale i aplikacje, takie jak perły, kamienie Swarovskiego, połyskujące cekiny, kaskady falban, drapowania, ozdobna pasmanteria i ręcznie wyszywane, romantyczne koronki. Suknie zostały wykonane z delikatnie otulających skórę tkanin, takich jak jedwabie, atłasy jedwabne, żakardowa organza, misterne tiule. 

 

 

 

Alternatywą projektantki dla ślubnej bieli jest gama odcieni ecru -

przyszła panna młoda może wybrać idealny kolor dla siebie w niemal

każdym projekcie. Modele mają nieprzypadkowe nazwy inspirowane

gwiazdami i konstelacjami, np. Cassiopeia, Venus, Calypso czy Lyra.

 

 

 

Suknie ślubne w cenie od 3 500 zł do 12 500 zł będą szyte na miarę dla każdej klientki w showroomie przy ul. Krakowiaków 16 w Warszawie, gdzie projekt bazowy może być modyfikowany według potrzeb klientki. Lidia Kalita przygotowała również niespodziankę dla swoich klientek - każda panna młoda otrzyma w prezencie oprawioną ilustrację sukni wykonaną przez projektantkę.

 

 

LIDIAKALITA.pl

zobacz na jednej stronie