Wear

W nowym sezonie Swarovski zachwyca się pięknem, wdziękiem

i elegancją legendarnego łabędzia.

 

SWAROVSKI Swan

 

Nowoczesną interpretację tego wyjątkowego motywu prezentuje kampania inspirowana baletem. Fotografka Margaret Zhang stworzyła odważny fotoreportaż koncentrujący się na kontrastach pomiędzy Jeziorem Łabędzim a Czarnym Łabędziemczernią a bielą, szczytem a dnem przepaściNiezwykłe zdjęcia podkreślają piękno delikatnych ozdób idealnych do noszenia na co dzień, takich jak maleńkie kolczyki Swan, które dodadzą dyskretnego blasku każdej stylizacji. 

 

W kolekcji pojawiają się także kolczyki z nakładkami Iconic Swan w kolorze różowego złota ozdobione roziskrzonymi kryształami w oprawie Pointiage. Model można nosić bez innych dodatków, aby uzyskać efekt ponadczasowej elegancji, albo w połączeniu z nakładkami z Kryształowych Pereł Swarovskiego.

 

 

SWAROVSKI Swan

 

 

„ ”

 

 

Łabędź od dziesięcioleci stanowi idealny symbol marki Swarovski. Jest uosobieniem kobiecości o wyjątkowym charakterze – podobnie jak biżuteria Swarovski. To bardzo szykowny i ponadczasowy motyw, odpowiedni na każdą okazję.

 

Lśniący odcień złota i bezbarwne kryształy Swarovskiego dodają mu bardziej klasycznej elegancji, podczas gdy czerń sprawia, że nabiera śmiałego i zadziornego charakteru. To mój ulubiony symbol i oś całej tej kolekcji.

 

– Nathalie Colin,

dyrektor kreatywna Swarovski

 

SWAROVSKI Swan

 

SWAROVSKI Swan

zobacz na jednej stronie