Wear

 

Dopełnieniem kolekcji BIZUU na sezon Spring - Summer 2018 były buty Badura,

między innymi te ze specjalnej linii Badura x BIZUU.

 

 

W tym sezonie w propozycjach dopełaniających sylwetki z pokazu pojawiły się mokasyny z fantazyjnym wiązaniem oraz sandały na szpilce wykonane z ukochanego przez duet BIZUU weluru. Półbuty wykonane z licowej skóry sprawdzą się doskonale już wczesną wiosną. Ich minimalistyczna linia została urozmaicona charakterystycznym dla BIZUU wiązaniem. W pokazie pojawiły się także falbaniaste klapki na grubej, białej podeszwie, których odważny design idealnie uzupełnia sportowe look'i z kolekcji.

 

 

Bizuu Spring - Summer 2018

 

 

Zapinane na kostce sandały na niewysokim słupku to bardziej letnia odsłona kolekcji. Buty wykonane w całości z miękkiego weluru będą stanowić idealne dopełnienie sukienek i lekkich stylizacji. Oprócz pastelowego różu i mięty, w kolekcji znajdziemy też czarną wersję sandałków.

 

 

Bizuu Spring - Summer 2018

 

 

Powstałe w oparciu o design BIZUU projekty zostały wyprodukowane dzięki najwyższej jakości komponentom, na których pracuje marka Badura. Wszystkie buty z limitowanej kolekcji powstały w fabryce marki w Wadowicach, dzięki pracy doświadczonych konstruktorów i nowoczesnej linii produkcyjnej. 

 

 

Bizuu Spring - Summer 2018

 

 

Buty z kolekcji Badura x BIZUU będą dostępne w butikach BIZUU oraz online.

 

 

Bizuu Spring - Summer 2018

zobacz na jednej stronie