Fit

 

               „ ”

 

 

 

 

 

 

Przedstawiam BeRAW - moje zdrowe przekąski, które zrewolucjonizują Twój jadłospis, Twój dzień i całe Twoje życie! To linia stworzona specjalnie dla Ciebie. Znajdziesz w niej batony i pyszne kuleczki wytwarzane w technologii raw, a także produkty bogate w białko i superfoods.

 

BeRAW będzie stanowić uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety, dostarczy Ci energii na cały dzień, a także przed i po treningu.


- Ewa Chodakowska

 

 

BeRAW by Ewa Chodakowska

 

 

Najbardziej rozpoznawalna trenerka fitness - Ewa Chodakowska - ramię w ramię z producentem zdrowej żywności Purella Food wprowadziła linię przekąsek skierowaną do wszystkich dbających o zdrowie i dobrą formę. W trosce o ciało i umysł, z zachowaniem zdecydowanej przyjemności z jedzenia, stworzono grupę produktów trafiających nawet w bardzo wysublimowane gusta smakowe zwolenników zdrowego stylu życia.  

 

 

Marzeniem Ewy Chodakowskiej od dawna było stworzenie własnych słodyczy. Jako, że sama jest ich wielką fanką, ale jednocześnie prowadzi zdrowy tryb życia, naturalnym stało się, że przekąski proponowane przez nią będą musiały być wyjątkowo fit

 

 

 

        #beraw

 

 

 

 

 

 

BeRAW by Ewa Chodakowska

 

 

Wraz ze swoim partnerem biznesowym, firmą Purella Food, poświęcili wiele miesięcy, by wspólnie przygotować produkty, które byłyby spójne z jej filozofią życia i upodobaniami, a jednocześnie najwyższej jakości. Tak powstała marka BeRAW, która świetnie wpisuje się w jadłospis osób aktywnych i dbających o prawidłowe odżywianie. Zdrowe menu powinno być smaczne, kolorowe i dobrze zbilansowane.

 

 

Linia przekąsek zbudowana jest z 4 kompozycji smakowych batonów i 3 propozycji słodkich kuleczek. Są one po brzegi wypełnione składnikami, które nie tylko dodadzą potrzebnej energii, lecz również będą doskonałą, pełnowartościową przekąską podczas zabieganego dnia.

 

 

BeRAW by Ewa Chodakowska

 

 

Kuleczki BeRAW dostępne są w trzech wersjach smakowych: Oriental boost z kurkumą, kardamonem i cynamonem, Chocolate-mint explosion z miętą i surowym kakao oraz Cocoa pleasure z surowym kakao oraz szczyptą soli himalajskiej. Wszystkie zostały skomponowane z wysokiej jakości naturalnych składników, bez dodatku cukru i sztucznych słodzików, doskonałe przy diecie wegańskiej i bezglutenowej.

 

 

Produkty BeRAW by Ewa Chodakowska będą dostępne od listopada w sieci drogerii Rossmann w całej Polsce oraz w wybranych sklepach Carrefour.

 

 Będzie je można zamawiać również on line przez ROSSMANN.pl oraz BEBIO.pl

 

 

 

 

Na górze: BeRAW Kuleczki Cocoa pleasure - surowe kakao, sól himalajska (6,99 zł) to słodko słona rozkosz na wielu poziomach smakowych. Surowe kakao, orzechy nerkowca z odrobiną soli himalajskiej oraz białko podane w nietuzinkowej formie. Naturalny skład bez dodatku cukru i glutenu. 

zobacz na jednej stronie