Instagram przygotował kolejną listą podsumowującą zbliżający się ku końcowi rok 2017. Tym razem pod lupę wzięto najpopularniejsze posty w aplikacji.

 


Miejsce 10. zajął portret Seleny Gomez prosto z jej 25 urodzin. Uroczy kadr piosenkarki w otoczeniu kolorowych balonów i pastelowego tortu polubiło aż 7 mln użytkowników. Nieco więcej osób – 7.1 mln kliknęło w serduszko pod innym postem artystki  sesją w kostiumie kąpielowym dla kwietniowego wydania VOGUE US.


Z kolei 7.2 mln followersów doceniło zdjęcie Cristiano Ronaldo i jego dużej rodziny. Pozycja siódma to znowu Selena Gomez, tym razem w towarzystwie swojego byłego już chłopaka znanego jako The Weeknd  debiutem pary na czerwonym dywanie zachwyciło się 7.7 mln osób. Natomiast inny ich wspólny portret – słoneczny i romantyczny – polubiło aż 8.1 mln obserwujących.

 

 

 

 

Dalej ponownie pojawia się rodzinne ujęcie Cristiano Ronaldo 

urodzonymi w czerwcu bliźniakami, które otrzymało 8.2 mln serduszek.

 

 

Miejsce czwarte należy do innych niemowlaków – słynna sesja porodowa Sir Carter i Rumi w objęciach mamy Beyoncé zgarnęła aż 10.2 mln polubień. Natomiast pierwszą trójkę rankingu otwiera wzruszające zdjęcie Seleny Gomez i jej przyjaciółki tuż przed operacją przeszczepu nerki, której musiała poddać się artystka  polubiło je aż 10,3 mln użytkowników. Na podium znalazł się także uśmiechnięty Ronaldo w szpitalnym stroju i jego ukochana Georgina Rodriguez tuż po urodzeniu czwartego dziecka piłkarza – dziewczynki o imieniu Alana Martina (11 mln like'ów).

 


Niekwestionowanym zwycięzcą rankingu został portet Beyoncé ogłaszającej swoją ciążę.

 

 

Oryginalna sesja brzuszkowa zachwyciła na Instagramie aż 11,1 mln osób.

 

 

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on