Beauty

 

Nowy podkład Clinique Even Better Glow to zamknięty w tubce blask, który sprawia, że nie potrzebujesz mocnego makijażu. Zapewnia krycie od lekkiego po umiarkowane

i gwarantuje skórę pełną blasku. Natychmiast!

 

 

Rozświetlające, odbijające światło perłowe pigmenty sprawiają, że niedoskonałości stają się niewidoczne, a skóra ma zdrowy, promienny wygląd. W miarę stosowania złuszczające i rozświetlające składniki tuszują przebarwienia i poprawiają ogólny koloryt oraz fakturę skóry. Lekka, nawilżająca formuła pozwala na dostosowanie stopnia krycia, łatwo się rozprowadza i jest odpowiednia do każdego typu cery.

 

 

 

@chloeahayward glows in #EvenBetterGlow Light Reflecting Makeup SPF 15 in Breeze. #CliniqueComplexion

A post shared by Clinique (@clinique) on

 

Pochodna witaminy C o wyjątkowo wysokiej skuteczności rozjaśnia, rozświetla i wyraźnie redukuje widoczność przebarwień, spowodowanych działaniem słońca lub bliznami po trądziku. 

 

 

Witamina E  jest antyoksydantem, chroniącym skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i działaniem wolnych rodników.

 

 

Połączenie fizycznych i chemicznych filtrów słonecznych pomaga chronić skórę przed powstawaniem przebarwień i oznak przedwczesnego starzenia spowodowanych działaniem promieni UVB i UVA.

 

 

Kwas salicylowy zapewnia delikatne złuszczanie, które poprawia koloryt, fakturę i jasność skóry, a dzięki regularnemu stosowaniu cera wygląda olśniewająco.

 

 

 

Podkład Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15 w Polsce dostępny jest w sześciu odcieniach w cenie 145 zł / 30 ml.

 

 

CLINIQUE.com.pl

zobacz na jednej stronie