Beauty

 

Gama Diorskin Forever od lat dba o doskonałą cerę kobiet na całym świecie. W tym sezonie, laboratoria Dior wraz z ekspertami ds. makijażu, prezentują ekstremalny podkład Diorskin Forever Undercover. W erze selfie ten maksymalnie kryjący podkład na bazie wody łączy w sobie trwałość do 24 godzin oraz naturalność i świeże wykończenie.

 

 

               „ ”


 

 

  

 

 

Podkład o płynnej konsystencji i wysokiej koncentracji pigmentów zapewnia idealne krycie niedoskonałości. Absolutną nowością dla tak mocno kryjącego podkładu jest to, że jest niewidoczny i nieodczuwalny na skórze. Makijaż jest świeży i wystarczająco matowy aby nie sięgać po puder.


- Peter Philips, Dyrektor Kreatywny

ds. Wizerunku i Makijażu Dior

 

 

Diorskin Forever Undercover

 

 

Diorskin Forever Undercover zawiera najwyższy poziom pigmentów spośród wszystkich podkładów z gamy - prawie dwa razy więcej niż oryginalny płynny podkład. Innowacja Dior polega na możliwości krycia bez efektu maski dzięki wysokiej koncentracji pigmentów. Starannie dobrane pigmenty mineralne posiadają specyficzną powłokę na bazie roślin, która doskonale łączy się ze skórą, zapewniając subtelne wykończenie. Żadna niedoskonałość nie przedrze się przez innowację Diorskin Forever Undercover.

 

 

Aplikacja w kilka sekund, ekstremalna krycie do 24 godzin.

 


Każdy składnik formuły podkładu, zapewnia wysoką jakość krycia od świtu do zmierzchu. Formuła Diorskin Forever Undercover opiera się na innowacyjnym zestawieniu dwóch pudrów. Pierwszy maskuje niedoskonałości, drugi absorbuje nadmiar sebum i zabezpiecza długotrwały efekt krycia. Dodatkowo, pudry te są niezwykle jedwabiste, dzięki czemu wykończenie makijażu jest lekkie i zmysłowe.

 

 

Diorskin Forever Undercover

 

 

Sekret zdumiewająco płynnej, aksamitnej i świeżej tekstury o tak wysokim stopniu krycia leży w formule opartej na wodzie i olejkach

 

 

Aby zapewnić maksymalne krycie oraz idealną, świeżą i jednolitą cerę, należy perfekcyjnie dopasować podkład do odcienia skóry. Zaawansowane ekspertyzy kolorystyczne Dior pozwoliły zaprojektować 15 odcieni, od najjaśniejszego do najciemniejszego, które idealnie komponują się z każdym kolorem skóry.

 

 

Diorskin Forever Undercover

 

 

Wraz z nową historią Diorskin Forever odkrywamy nową Natalie Portman. Bardziej wyzwoloną, rockową i niezwykle stylową. Jest ucieleśnieniem nowej generacji doskonałości, którą symbolizuje pewność siebie oraz niezawodny makijaż.

zobacz na jednej stronie