Beauty

 

Clinique rozszerza linię Pep-Start, wprowadzając kilka przebojowych

nowości: Pout Perfecting Balm, czyli udoskonalający balsam do ust,

Pout Restoring Night Mask - maseczkę do ust na noc, oraz Double

Bubble Purifying Mask - maskę, która oczyszcza i przygotowuje

skórę do nałożenia makijażu.

 

 

Pep-Start Pout Perfecting Balm od Clinique łączy w sobie łatwy w użyciu balsam do ust ze skutecznymi składnikami pielęgnacyjnymi, dzięki czemu usta stają się miękkie, gładkie i pełne nawilżenia. Jedno pociągnięcie dostarcza delikatną warstwę koloru i natychmiastową dawkę wzmocnienia, które zmniejsza widoczność suchych linii. Dostępny w trzech owocowych odcieniach - gujawy, wiśni i mandarynki - oraz w wersji bezbarwnej.  

 

 

Clinique Pep-Start Pout Restoring Night Mask

 

 

Maseczka Pep-Start Pout Restoring Night Mask od Clinique to całonocna kuracja, która natychmiast nawilża i regeneruje suche usta podczas snu lub zawsze wtedy, kiedy usta potrzebują dodatkowego wsparcia. Ta intensywnie nawilżająca maseczka do ust, obowiązkowa na stoliku nocnym, została stworzona, aby ukoić i wzmocnić podrażnione usta za jednym pociągnięciem. 

 

 

 

 

Oto Pep-Start Double Bubble Purifying Mask, odświeżająca, oczyszczająca żelowa maseczka, która pozostawia skórę głęboko oczyszczoną i idealnie przygotowaną do nałożenia makijażu. W kilka minut wyjątkowa formuła przemienia się z różowego żelu w warstwę małych, białych, oczyszczających bąbelków, aby skóra wyglądała idealnie w każdym momencie

 

 

Clinique Pep-Start Pout Perfecting Balm, 69 zł

 

Clinique Pep-Start Pout Restoring Night Mask, 69 zł

 

Clinique Pep-Start Double Bubble Purifying Mask, 127 zł

 

 

CLINIQUE.com.pl

zobacz na jednej stronie