Beauty

 

Blond może być ciepły i opalizujący, słodki jak miód, intensywny jak karmel, chłodny jak lód, mieniący się jak srebro lub cenny jak platyna. Zdecyduj się na koloryzację i pielęgnację z produktami BLONDME od Schwarzkopf Professional z Technologią Wzmacniającą Wiązania i ciesz się nie tylko wymarzonym odcieniem blond, ale również doskonałą kondycją włosów. Nowa technologia została stworzona z myślą o ochronie włosów od wewnątrz

 

Działanie systemu do pielęgnacji włosów BLONDME opiera się na Technologii Wzmacniającej Wiązania, która równoważy poziom pH i stabilizuje wewnętrzną strukturę delikatnych włosów blond poprzez tworzenie nowych i wzmacnianie już istniejących wiązań. Wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe, Cytrynian Magnezu tworzy nowe wiązania, jednocześnie wzmacniając pojedyncze włókna włosów od wewnątrz. 

 

 

Schwarzkopf Professional BLONDME

 

 

Produkty zostały podzielone na trzy grupy - uniwersalne do pielęgnacji

wszystkich odcieni blond, kosmetyki stworzone dla chłodnych odcieni,

a także te, które podkreślą blask ciepłych, miodowych i złotych kolorów.

 

 

Schwarzkopf Professional BLONDME

 

 

Kolekcja posiada zdolność przywracania włosom optymalnego poziomu pH - 4.5 dla wzmocnienia i uszczelnienia wewnętrznej struktury włosów. W formule wykorzystano również wysoce skuteczne pielęgnacyjne składniki takie jak Hydrolizowana Keratyna, która wnika do wnętrza włosa i naprawia wewnętrzną strukturę komórkową czy Olejek Marula, który wygładza włosy poprzez uzupełnienie lipidów na ich powierzchni.

zobacz na jednej stronie