Beauty

 

Butterstick Lip Treatment od Kiehl’s wyjątkowo skutecznie nawilża i wygładza usta, dzięki zastosowanemu w kompozycji unikalnemu połączeniu odżywczego oleju kokosowego oraz masła cytrynowego o działaniu antyoksydacyjnym. Pielęgnacja zabezpiecza również przed uszkodzeniami powodowanymi przez promienie UV. Postać sztyftu umożliwia prostą aplikację. Butterstick Lip Treatment to gwarancja nawilżonych ust przez 12 godzin.

 


Skóra ust jest cieńsza, bardziej skłonna do przesuszania

oraz znacznie wrażliwsza niż skóra w innych częściach twarzy.

 

 

Na ustach występuje znacznie mniej gruczołów łojowych, co sprawia, że skóra jest bardziej sucha oraz podatniejsza na uszkodzenia. Ze względu na wzmożoną wymianę komórek, wargi tracą 3 x więcej wody i przyswajają jedynie 1/3 składników nawilżających. Ograniczone właściwości zatrzymywania wody sprawiają, że usta wysychają w ekspresowym tempie.

 

 

Kiehl's Butterstick Lip Treatment, fot. Instagram @kiehls

 

 

Tkanki skóry ust zawierają trzykrotnie mniej melaniny, a tym samym

są znacznie bardziej narażone na oparzenia słoneczne.

 


Butterstick Lip Treatment zawdzięcza kremową konsystencję idealnej proporcji masła i olejów, w tym masła cytrynowego oraz oleju kokosowego. Te dwa kluczowe składniki zapewniają lekkość i aksamitne wykończenie – znaki rozpoznawcze balsamu. Masło cytrynowe pochodzi z Kalifornii i jest pozyskiwane w procesie tłoczenia skórek cytryn na zimno. Znane jest z dużej zawartości antyoksydantów

 

 

To naturalne masło w formule balsamu pomaga chronić usta

przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi oraz nadaje

balsamowi świeży, cytrusowy zapach.

 

 

 

Kiehl's Butterstick Lip Treatment,  fot. Instagram @kiehls

 

 

Zawierający filtry UVA i UVB (ochrona na poziomie SPF 25) Butterstick Lip Treatment stanowi podstawowy krok w codziennym programie pielęgnacyjnym. Usta są jedną z najwrażliwszych okolic ludzkiego ciała i wymagają nieustannej pielęgnacji. Dlatego Kiehl’s opracował całoroczny balsam ochronny zabezpieczający, nawilżający i odżywiający skórę niezależnie od pogody i warunków klimatycznych. Jest dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych.

 

 

Touch of Berry, SPF 25
Simply Rose, SPF 25
Naturally Nude, SPF 25
Pop of Peony, SPF 25
Pure Petal, SPF 25
Bezbarwny, SPF 25
Bezbarwny, Non-SPF

 


Butterstick Lip Treatment od Kiehl’s dostępny jest w salonach marki

oraz na KIEHLS.pl w cenie 99 zł.

zobacz na jednej stronie