Wear

Laurelle, marka słynąca z szytych z pasją i na miarę kreacji ślubnych, prezentuje nową kolekcję fw 2017/18. Na nowy sezon projektatka Agata Nivette proponuje kreacje oddające klimat egzotycznych zakątków świata. Królują tutaj suknie kunsztownie inkrustowane aplikacjami i kryształami rodem z garderoby arabskich księżniczek oraz zwiewne modele z jedwabiu niczym wyjęte wprost z szafy gwiazd złotej ery Hollywood.

 

 

Lekkość tiulowych spódnic kontrapunktowana biżuteryjnymi 

zdobieniami gorsetowych topów przywołuje baśniową atmosferę.  

 

 

Tradycyjnie już, Laurelle stawia także na detale, tym razem na misterne kryształowe aplikacje, skrzące się eleganckie cekiny oraz delikatne kwiaty dodające głębi i przestrzenności. Pojawiają się także geometryczne linie przełamane koronkowymi ornamentami, a ręcznie naszywane pozwalają na personalizację projektu.

 

 

 

 

W lookbooku LAURELLE fw 2017/18 wystąpiła Adrianna Daniel znana

Top Model TVN. Za obiektywem stanęła Malwina Piątkowska.

 

 

 

 

 

 

 

„ ”

 

 

 

Suknie ślubne muszą nienagannie leżeć na sylwetce, ale to nie jest ich jedyna powinność. Wkładając kreację Laurelle, panna młoda musi mieć pewność, że zarówno jej uroda, jak i charakter oraz temperament zostaną właściwie podkreślone. 

 

Nasze klientki doceniają niebanalne fasony i nieoczywiste rozwiązania konstrukcyjne, przy zachowaniu podstawowego wymogu, jaki suknia musi spełniać - być niczym druga skóra. W końcu mowa o najważniejszej kreacji tworzonej z myślą o najważniejszym dniu w życiu.

 

– Agata Nivette,

projektantka Laurelle

zobacz na jednej stronie