Wear

Już 1 grudnia do sprzedaży trafi specjalna kolekcja & Other Stories

zaprojektowana we współpracy z Wool and the Gang – brytyjskim

brandem, który zmienia sposób w jaki tworzy się dziś modę.​

 

 

& Other Stories, zainspirowane filozofią Wool and the Gang, proponuje linię wełnianych ubrań oraz zestawów do it yourself do robienia na drutach. Można tutaj znaleźć m.in. swetry, szaliki, torebki kopertówki oraz czapki beanie, a wszystko wykonane z mięsistych dzianin oraz wełny z dodatkiem alpaki o nazwie Wool me tender Feel good yarn, które należą do naturalnych, odnawialnych i biodegradowalnych materiałów.

 

Marka Wool & the Gang została założona przez projektantki Jade Harwood i Aurelie Popper, które podczas studiów w szkole Central Saint Martins na wydziale projektowania tkanin spotkały entuzjastkę podróży i byłą modelkę  Elizabeth Sabrier. Jak zgodnie przyznają, najlepszą rzeczą w robieniu na drutach jest kunszt wykonania oraz możliwość wykreowania czegoś wyjątkowego prawie z niczego

 

& Other Stories x Wool and the Gang

 

 

„ ”

 

 

Razem z Wool and the Gang udało nam się stworzyć nowoczesną kolekcję dzianin. Ich klasyczne wełniane projekty ożywiliśmy perłami i złotymi akcentami oraz kilkona detalami takimi jak grochy czy wzór w jodełkę. Są to rzeczy, które będziesz mogła przechowywać w szafie na zawsze.

 

 Carole Versaud,

projektantka paryskiego atelier marki & Other Stories

zobacz na jednej stronie