Wear

COS prezentuje nową kolekcję ss 2018 pełną modułowo

skomponowanych, subtelnych, współczesnych klasyków.

 

Organiczne formy & naturalne materiały

 

 

Projekty inspirowane są fakturą i właściwościami papieru, co widoczne jest w zastosowanych wykrojach i drapowaniach oraz wykorzystanej technologii 3D. W efekcie designerzy mogli rozwinąć kolekcję o nowe proporcje i detale realizowane w czystej, precyzyjnej formie. Projekty ożywają także dzięki różnym formom bawełny – teksturowanej, powlekanej, szeleszczącej, gniecionej. Dzianiny różnej wagi i gęstości zostały zrobione ręcznie z niezwykle delikatnych jedwabi, mięsistych przędz papierowych i krochmalonej letniej wełny.

 

Kompozycje dopełniono wyrafinowaną paletą kolorów, z eleganckim wachlarzem od najczystszej bieli, przez organiczny papier czy odcienie inspirowane drewnem, aż po brązy kojarzone z pudrowymi akcentami ochry, zielonych liści, miętą, granatami, petrolami i bogatymi czerwieniami. 

 

COS ss 2018

 

 

Wśród damskich fasonów królują przebudowane płaszcze z organicznie złagodzoną linią ramion, transparentne kamizelki, dzianinowe sety z przeskalowanymi proporcjami oraz krawiectwo o nieoczekiwanych długościach i cięciach. W dziedzinie akcesoriów uwagę zwracają torba typu shopper w wersji z lakierowanej skóry w kolorze kości słoniowej oraz kopertówka z matową metalową rączką. Natomiast srebrna biżuteria wydaje się jakby płynna, organiczna, przyjmująca aerodynamiczne, obłe formy

 

 

Innowacyjne detale uwzgedniają m.in. potrójne zapięcie, a eklektyczne

elementy tworzą przemyślany koncept modnego akcesorium. 

zobacz na jednej stronie