Covet

 

CHANEL wraz z sezonem Spring - Summer 2017 otwiera nowy rozdział w historii akcesoriów sygnowanych podwójnym C, a wszystko za sprawą nowego modelu torebki. Gabrielle Bag została zaprojektowana przez Karla Lagerfelda w nawiązaniu do dziedzictwa domu mody oraz kultowego modelu 2.55, który - jak twierdzą eksperci - jest inwestycją lepszą niż nieruchomości w Nowym Jorku.

 

 

Model Gabrielle, nazwany na cześć imienia ikonicznej projektantki, czerpie z futurystycznego ducha kolekcji, utrzymując jednak figlarne mrugnięcie charakterystyczne dla Coco Chanel.

 

 

CHANEL Gabrielle Bag

 

 

To połączenie piękna z funkcjonalnością oraz wytrzymałości z elegancją - cech, które charakteryzują wszystkie torebki CHANEL. Główny korpus jest bardzo lekki i elastyczny - kontrastujące struktury gwarantują znakomitą stabilność, komfort noszenia i... porządek. Podczas ruchu torebka przytula się do sylwetki, otula ją, a regulowany pasek stanowi wygodne połączenie skóry i łańcucha. Można ją nosić na ramieniu, przewieszoną przez łokieć, a nawet w opcji cross body.

 

 

Każdy z dostępnych modeli - hobo, plecak i shopper - został wykonany z pikowanej skóry cielęcej. Do wyboru kilka opcji kolorystycznych od bieli, przez pudrowy róż aż po klasyczną czerń.

 

 

CHANEL Gabrielle Bag

 

 

CHANEL Gabrielle Bag

 

 

CHANEL Gabrielle Bag

 

 

CHANEL.com

zobacz na jednej stronie