Covet

 

Atelier w Paryżu oraz Atelier w Sztokholmie zaprojektowały wyjątkową kolekcję upominków. Wśród nich znajdą się akcesoria podróżnicze, papeteria, etui oraz elementy dekoracyjne. Wprowadzenie nowej linii Gift Shop Concept, poszerza ofertę marki, czyniąc sklepy & Other Stories idealnym miejscem na zakupy prezentów. 

 

 

Pojawieniu się nowej linii towarzyszy seria krótkich filmów, będących

zaproszeniem do świata osób, które pracowały przy jej tworzeniu.

 

 

Zainspirowane wizytami w sklepach z pamiątkami w muzeach, & Other Stories postanowiło stworzyć swoją własną wersję upominkowego raju. Znajdą się w nim rzeczy, które marka kocha oraz które najlepiej oddają charakter obu Atelier, takie jak: papeteria, akcesoria podróżnicze, prezenty oraz wyjątkowe przedmioty, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

 

 

 

 

Każde Atelier zaprojektowało swoją kolekcje, w której znajduje się

wyselekcjonowana, a jednocześnie, szeroka oferta upominkowych perełek.

 

W kolekcji znajdą się przedmioty na każdą okazję, stanowiące

niewyczerpane źródło inspiracji do personalizowania swojego świata. 

 

 

 

 

               „ ”

 


 

 

 

 

Z okazji premiery nowej linii postanowiliśmy stworzyć serię krótkich filmów,

które pozwolą wszystkim fanom & Other Stories poznać osoby

stojące za projektami.


- Ebba Kettner, Head of Brand Design w & Other Stories

 

 

 

 

Kolekcja z Atelier w Sztokholmie zawiera między innymi Zszywany zeszyt A4 (49 zł), zakładkę do książek wykonaną z kamienia jaspis dalmatyńczyk (60 zł) oraz teczkę na rysunki A3 (120 zł). Kolekcja z Atelier w Paryżu zawiera na przykład zeszyt A5 (49 zł), miedzianą zakładkę do książek z symbolem liścia (49 zł) oraz teczkę na rysunki (79 zł).

 

 

 

 

W zaprojektowanej w tradycyjnym paryskim duchu kolekcji atelier w Paryżu, uwagę przykuwa błękitny marmurkowy wzór, dużo bieli, czerwieni oraz powlekane złotem francuskie napisy, nadające paryskiej linii nostalgiczny charakter. 

 

 

 

 

Punktem wyjścia do zaprojektowania kolekcji z Atelier w Sztokholmie była miłość do kolorów i nadruków. Nowatorskie podejście i kunszt wykonania, widoczne jest w oprawie notatników, detalach oraz w inspirowanych naturą nadrukach

 

 

 

 

Gift Shop Concept dostępna będzie we wszystkich stacjonarnych

salonach marki oraz online na stronie stories.com wraz z pierwszym dniem wiosny, czyli od 21 marca 2017.

zobacz na jednej stronie