Beauty

Kim chcesz być w tym sezonie? Elegancką Glamour Muse? Uwidzicielską Vintage Vamp? A może słodką i seksowną Bombshell? My stawiamy na nowoczesny look Uptown Girl, która żyje szybko i... nigdy nie wie, kiedy skończy się dzień!

 

W osiągnięciu wymarzonego wizerunku pomoże nikt inny jak sama Charlotte Tilbury - kreatorka genialnego makijażu z ostatniego show Prabala Gurunga, która nie tylko pracuje na najlepszych produktach dostępnych na rynku na zlecenia topowych marek, ale ma także własną kolekcję kosmetyków do makeup'u.

 

Siedząc w branży od lat, wie, że najczęstszym problemem kobiet jest nieumiejętność łączenia odcieni w zgrane teamy - kluczem do sukcesu nie jest bowiem świetna szminka i szałowe cienie, ale... kolory, które idealnie ze sobą współgrają. To właśnie dlatego Charlotte swoje produkty sprzedaje w gotowych setach zamkniętych w czarujących saszetkach opatrzonych zachęcającym motto, np. Give a woman the right make-up & she can conquer the world!

 

W każdej kosmetyczce, oprócz najwyższej jakości mascary, pomadki lub glossu, różu albo bronzera, cieni i/lub eyelinera (w serii cała masa kombinacji) znajduje się instrukcja, co i jak aplikować, żeby osiągnąć efekt ze zdjęcia. Do tego dołączony jest szkic - dokładnie taki, na jakich pracują wizażyści za kulisami wielkich pokazów.

 

Zestaw The Uptown Girl jest iście luksusową paletą składającą się między innymi z pogrubiającej rzęsy mascary Full Fat Lashes, szminki z linii K.I.S.S.I.N.G. oraz bronzera do policzków Cheek to Chic w odcieniu Love Glow. Wszystkie zestawy z kolekcji Charlotte Tilbury można zamawiać przez net-a-porter.com. Ceny zaczynają się €178 za podstawowy, 7-elementowy zestaw o nazwie The Ingénue.

zobacz na jednej stronie