Wear

PUMA ponownie łączy siły z Careaux  holenderską projektantką,

ilustratorką i wielbicielką streetstylu.

 

 

Po sukcesie designerskiej kolekcji PUMA x Careaux fw 2016/17 powstała kolejna linia na sezon ss 2017, która stanowi połącznie klasycznych, sportowych modeli Puma z niepowtarzalnym graficznym stylem artystki. Całość czerpie inspiracje z podróży po Azji, przekładając japoński motyw chmur na estetykę charakterystyczną dla romantycznych prac Caroll Lynn. W palecie barw dominują pastelowe odcienie różów i błękitów.

 

 

Nowoczesna interpretacja japońskiej kompozycji z chmurami pojawia się na m.in. na bomberce, koszulkach, boyfriendowych szortach i sukience o pudełkowym kroju.

 

 

PUMA x Careaux ss 2017

 

Caroll Lynn aka Careaux należy do grona wpływowych influencerów i jest

mocno związana ze środowiskiem sneakerheadowym. Rozpoznawalność 

i sukces zdobyła dzięki wyjątkowym grafikom komputerowym.

 

 

W kolekcji PUMA x Careaux ss 2017 można znaleźć kilka wariacji na temat Puma Basket, m.in. sznurowany, z japońskim wzorem na pięcie, wykończonym akcentami ze złotej folii czy zapinany na rzepy, z akcentami graficznymi tłoczonymi na skórze. Równocześnie dostępne są modele z serii Trinomic, czyli Puma B.O.G. Dopełnieniem są także akcesoria – torba Bucket Bag oraz czapka z daszkiem, a wszystko ozdobione złotym logo Careaux i PUMA. 

zobacz na jednej stronie