Buzz

Irina Shayk została twarzą nowej kampanii Intimissimi
prezentującej ponadczasowe modele z linii basic. 
 
#EveryWearBook
 
 
Rosyjska topmodelka jako muza Intimissimi symbolizuje współczesne oblicza kobiecości, ich czar oraz dumę, zgodnie z głównym hasłem marki #insideandout. Na potrzeby sesji Irina stanęła przed obiektywem młodego fotografa Rowana Papier'a. Zdjęcia zotały wykonane metodą fotografii analogowej, dzięki czemu powstały eleganckie, naturalne portrety, których esencją jest nasycenie obrazu
 
Intimissimi Every Wear Book
 
 
Intimissimi Every Wear Book proponuje elementy z linii basic, w tym tak kultowe klasyki jak topy, kamizelki czy dzianinowe bluzki, które zostały zestawione w komplety w zrelaksowane komplety z bielizną. Wśród tkanin wykorzystanych w kolekcji pojawia się jedwab, specjalna mieszanka wełny i jedwabiu, połączenie miękkiego kaszmiru i modalu, bawełna Supima, romantyczna koronka oraz mikrofibra.
 
 

Intimissimi Every Wear Book

 

 

„ ”

 

 

Spytałem o możliwość sfotografowania Iriny używając negatywu, w naturalnym świetle, zmniejszając retusz do absolutnego minimum. Zdjęcia są szczere. Niosą za sobą spokój, który świetnie pasuje do konceptu stojącego za kolekcją – elementy, które można nosić zawsze, jak gdyby były drugą skórą.

 

 – Rowan Papier

 

Rowan to jeden z najbardziej utalentowanych fotografów, których znam. Potrafi wydobyć ze mnie coś, czego nie potrafi żaden inny fotograf. W tym projekcie sportretował mnie w bardzo autentyczny i intymny sposób, pokazując zrelaksowaną i wrażliwą stronę mojej osobowości. Uchwycił prawdziwą mnie.

 

 Irina Shayk

zobacz na jednej stronie