Beauty

M.A.C. Shadescents to nowatorska kolekcja perfum inspirowanych

najpopularniejszymi odcieniami szminek M.A.C.

 

#MACShadescents

 

 

Linię tworzą kompozycje zbudowane na prostych, ale wyrazistych akordach, które bezbłędnie oddają prawdziwą esencję ikonicznej palety do malowania ust. Także kolor każdego z geometrycznych flakoników o pojemności 50 ml bezpośrednio nawiązuje do swojej pomadki. Serię otwiera dynamiczny i orientalny zapach Lady Danger, w którym karmazynową czerwień odzwierciedla paczula zmieszana z dziką wiśnią.

 

Kolejny miks – Ruby Woo  uwodzi zmysłowymi nutami mahoniowej skóry, które symbolizują barwy rubinowe. Natomiast My Heroine to mieszanka zaskakująca, podobnie jak jej purpurowy odpowiednik w szmince, bazująca na połączeniu aromatów skóry Cordovan i szafranu.

 

M.A.C. Shadescents

 

Z kolei Candy Yum Yum eksploduje równie słodkimi zapachami jak kolor samej pomadki, w tym nutami różowej guawy oraz waty cukrowej. Dalej można znaleźć karmelowe perfumy Velvet Teddy z aksamitnymi wpływami dzikiego miodu i piżma. Całość wieńczy Crème d’Nude, mieszanka z akcentem piżma i karmelu, czysta i przylegająca do skóry, podobnie jak oryginalna szminka w tonacji nude.

 

Kolekcja M.A.C. Shadescents trafi do sprzedaży w lutym 2017.

zobacz na jednej stronie